Kui esimeses voorus oli just Tartu JK Maksimum see võistkond, kes asus kiiresti mängu juhtima, siis teise vooru mäng Kiili JK vastu oli selle peegeldus, sest juba kolmandal minutil oli koduvõistkond Kiili JK ees tulemusega 2:0.
Esimene poolaeg ikkagi suudeti lõpetada viigilise 3:3 seisuga kui meie poolt täpsed olid Artur Bõstrov ja Rainer Klement ning ühel korral aitas meid omaväravaga Kiili JK mängija Vello Lutter.

Mänguminutid 31 kuni 37 otsustasid mängu saatust, sest selle aja jooksul suutsime lüüa 4 vastuseta väravat. Väravad lõid Rainer Klement, Ervin Guzek, Eldar Rassulov ja oma debüütmängu teinud potentsiaalne väravamasin Oliver Suur.

Kiili JK: 86-Aivo Kuusmaa, 7-Jaan Uudelt, 9-Sander Saar, 17-Sven Haas, 77-Kevin Arike, 55-Vello Lutter, 23-Remi Lott, 18-Konstantin Kotivnenko, 14-Silver Uudelt.
Tartu JK Maksimum: 1-Rene Sütt, 3-Juhan Kondike, 7-Maksim Mitrofanov, 8-Ervin Guzek, 11-Artur Bõstrov, 5-Gevin Kalm, 10-Rainer Klement, 15-Oliver Suur, 17-Eldar Rassulov.

Kohtunikud: Dmitri Kulikov, Roland Meritee.
Pealtvaatajaid: 45

Väravad:
2min 1:0 Kevin Arike (Söötja: Jaan Uudelt)
3min 2:0 Silver Uudelt (Söötja: Sven Haas)
7min 2:1 Artur Bõstrov
7min 3:1 Kevin Arike
17min 3:2 Rainer Klement (Söötja: Maksim Mitrofanov)
20min 3:3 omavärav Vello Lutter
31min 3:4 Rainer Klement (Söötja: Artur Bõstrov)
35min 3:5 Ervin Guzek (Söötja: Maksim Mitrofanov)
36min 3:6 Eldar Rassulov (Söötja: Maksim Mitrofanov)
37min 3:7 Oliver Suur (Söötja: Ervin Guzek)