Viiendas voorus saime tagasi võiduradale, alistades kodumängus Santeh tulemusega 8:3

Mänguskoori suutsime avada ainult 14-ndal minutil, kui Maksim Mitrofanovi söödust täpne oli meie snaiper Oliver Suur. 15-nda minuti lõpus Mikk Laas ohustas vastaste väravat tugeva löögiga, mille väravavaht küll tõrjus, kuid tagasipõrkunud palli toimetas väravasse jällegi Oliver Suur. Kui esimese poolaja lõpus jätsime vastastele võimalust loota positiivse tulemuse saamisele, siis teine poolaeg näitas üsna kiiresti, et sel õhtul jäävad 3 punkti Tartusse. Väravad lõid Lauri Kivimeister, Mikk Laas, Rainer Klement, Kait-Kaarel Vaino ja Maksim Mitrofanov. Ühe omaväravaga aitas meid Santehi mängija Rauno Kald.

Tartu JK Maksimum: 1-Rene Sütt, 7-Maksim Mitrofanov, 8-Andrei Tjunin, 11-Mikk Laas, 15-Oliver Suur, 10-Rainer Klement, 12-Kait-Kaarel Vaino, 17-Eldar Rassulov, 20-Lauri Kivimeister.
Santeh: 21-Alan Ventsel, 14-Henry Remmelgas, 23-Tanel Lätti, 3-Märt Hinno, 10-Veiko Koks, 5-Priidu Nurmik, 8-Rauno Kald, 7-Tanel Toomväli.

Kohtunikud: Siim Rinken, Egerd Pajustik.
30.11.2014 18:30, EMÜ Spordihoone
Pealtvaatajaid: 26

Väravad:
14min 1:0 Oliver Suur (Söötja: Maksim Mitrofanov)
15min 2:0 Oliver Suur (Söötja: Mikk Laas)
16min 2:1 Rauno Kald
17min 3:1 Lauri Kivimeister (Söötja: Kait-Kaarel Vaino)
20min 3:2 Rauno Kald (Söötja: Veiko Koks)
25min 4:2 omavärav Rauno Kald
26min 5:2 Mikk Laas
30min 6:2 Rainer Klement (Söötja: Eldar Rassulov)
34min 7:2 Kait-Kaarel Vaino
38min 7:3 Märt Hinno (Söötja: Henry Remmelgas)
39min 8:3 Maksim Mitrofanov (Söötja: Andrei Tjunin)