Favoriidi rollis olnud Tartu JK Maksimum kaotas üllatuslikult FC Cosmos duubelmeeskonnale tulemusega 4:7. Mäng algas tartlaste rohkete rünnakutega, millest väravaks õnnestus realiseerida ainult üks. Nõrk võimaluste realiseerimine ja ebakindel kaitsetööd seadsid tabloole esimese poolaja lõpuks numbrid 2:5 Tallinna meeskonna kasuks.

Teisel poolajal olid Cosmose mängijad selgelt enesekindlamad ning suutsid probleemideta viia mäng eduka lõpuni. Tartu Maksimumi eest skoorisid Mikk Laas, Artur Bõstrov, Eldar Rassulov ja Rainer Klement.

FC Cosmos II Tallinn – Tartu JK Maksimum 7:4 (5:2)
20.12.2014 18:30, Viimsi Kooli Spordikompleks (Randvere tee 8, Haabneeme)
Pealtvaatajaid: 23

FC Cosmos II Tallinn: 41-Mihhail Timošenko, 43-Vitali Ivahnenko, 22-Boriss Å ipunov, 77-Vadim Dolinin, 44-Aleksandr Zavjalov, 20-Jevgeni Larin, 11-Maksim Ramazanov, 4-Ilja Å ustrov, 3-Dmitri Ptitsõn.
Tartu JK Maksimum: 1-Rene Sütt, 7-Maksim Mitrofanov, 8-Artur Bõstrov, 11-Mikk Laas, 17-Eldar Rassulov, 5-Gevin Kalm, 10-Rainer Klement, 15-Oliver Suur.

Kohtunikud: Ain Alev, Roland Meritee.

Väravad:
7min 0:1 Mikk Laas (Söötja: Eldar Rassulov)
8min 1:1 Jevgeni Larin (Söötja: Ilja Å ustrov)
14min 1:2 Artur Bõstrov (Söötja: Eldar Rassulov)
17min 2:2 Ilja Å ustrov (Söötja: Jevgeni Larin)
19min 3:2 Boriss Å ipunov (Söötja: Vitali Ivahnenko)
20min 4:2 Maksim Ramazanov (Söötja: Vadim Dolinin)
20min 5:2 Maksim Ramazanov (Söötja: Vadim Dolinin)
25min 6:2 Vitali Ivahnenko
36min 6:3 Eldar Rassulov
37min 6:4 Rainer Klement (Söötja: Oliver Suur)
38min 7:4 Boriss Å ipunov (Söötja: Jevgeni Larin)