Tartus toimunud Esiliiga IX vooru kohtumine Kiili JK vastu oluliselt paremini kui Kiilis toimunud mäng sama vastase vastu. Seekord asus Tartu JK Maksimum kohtumist juhtima 2:0, kuid vaheajale läksid meeskonnad viigilise 2:2 seisuga. Teisel poolajal Kiili meeskond kasutas kohtunik Siim Rinkeni poolt määratud penalti ning alles siis hakkas koduvõistkond mängima nii nagu peab mängima üks Esiliiga liidritest – nelja minutiga löödi 4 vastuseta väravat ja 6:3 eduseis tundus üsna turvaline.

Kohtumise viimaste minutite kõige põnevaks hetkeks võib lugeda olukorda kui Kiili JK mängija Sven Haas teenis üsna rumala punase kaardi. Kübaratrikidega said hakkama Maksimumi suurim väravalööja Oliver Suur ja Kiili poolt Rainer Põld.

Tartu JK Maksimum: 1-Erik Kesa, 4-Kait-Kaarel Vaino, 7-Maksim Mitrofanov, 8-Andrei Tjunin, 11-Artur Bõstrov, 10-Rainer Klement, 15-Oliver Suur, 17-Eldar Rassulov, 20-Lauri Kivimeister, 22-Rene Sütt.
Kiili JK: 1-Kaupo Kütt, 46-Rainer Põld, 20-Karl Bussov, 16-Marek Tiido, 7-Jaan Uudelt, 29-Kerth Aun, 55-Vello Lutter, 23-Remi Lott, 17-Sven Haas, 44-Aivo Kuusmaa.

Kohtunikud: Siim Rinken, Egerd Pajustik.
Pealtvaatajaid: 35

Väravad:
9min 1:0 Artur Bõstrov
11min 2:0 Oliver Suur (Söötja: Rainer Klement)
17min 2:1 Kerth Aun (Söötja: Aivo Kuusmaa)
18min 2:2 Rainer Põld (Söötja: Jaan Uudelt)
24min 2:3 penalti Rainer Põld
26min 3:3 Oliver Suur
27min 4:3 Oliver Suur (Söötja: Eldar Rassulov)
31min 5:3 Maksim Mitrofanov (Söötja: Artur Bõstrov)
34min 6:3 Eldar Rassulov (Söötja: Lauri Kivimeister)
39min 7:3 Artur Bõstrov (Söötja: Lauri Kivimeister)
40min 7:4 Rainer Põld (Söötja: Karl Bussov)